Zwemmen

Krekelwedstrijd — IKZ Izegem — 25-06-2022

200m Tielt ZTZ — 14 & 15-05-2022

Grote Prijs Kortrijk KZK — 30-04-2022 & 01-05-2022

FINALE Provinciaal Criterium — Gold Zwevegem — 10-04-2022

PROVINCIAAL CRITERIUM 5 Diksmuide — 20-03-2022

VK Antwerpen — 25 tem 27-02-2022

UZKZ-Cup ZWEVEGEM — 20-02-2022

VJTC ANTWERPEN — 11 tem 13 -02-2022

PACO ZWEMFEEST KZK KORTRIJK — 06-02-2022

FLANDERS SWIMMING CUP ANTWERPEN — 22&23-01-2022

https://live.swimrankings.net/32255/

PROVINCIAAL CRITERIUM 3 KWZC WAREGEM — 08-01-2022

LAATSTE KANS KORTRIJK — 26-12-2021

PROVINCIAAL CRITERIUM 2 KZK KORTRIJK — 05-12-2021

BK KORTE BAAN LEUVEN — 13&14-11-2021

VJK KORTE BAAN KORTRIJK — 6&7-11-2021

PROVINCIAAL CRITERIUM 1 GOLD ZWEVEGEM — 24-10-2021

PROVINCIALE HERFSTKAMPIOENSCHAPPEN 16&17-10-2021

400m VAN TIELT — zondag 10-10-2021

FINALES ZOMERCRITERIUM ANTWERPEN 31-07-2021 & 01-08-2021

SELECTIEWEDSTRIJD ZOMERCRITERIUM DIKSMUIDE 24/25-07-2021

UZKZ CUP ZOMEREDITIE – ZONDAG 04-07-2021

Digi Cup 1

Digi Cup 2

Digi Cup 3

WEDSTRIJDKALENDER BZK ZWEMMEN

EENDJESCRITERIUM — GOLD — Zwevegem — Zondag namiddag 03-07-2022

Zwembad: Lago Zwevegem — Bekaertstraat 9 — 8550 Zwevegem

Inzwemmen: 13u45 tot 14u25 — verzamelen 13u30 aan de ingang
Start wedstrijd: 14u30

Trainer: Stefaan Maene

ZOMERCRITERIUM — Antwerpen — 15 tem 17 juli 2022


Zwembad: Wezenberg — Desguinlei 17/19 — 2018 Antwerpen

Inzwemmen: 7u15 vm — 12u45 nm
Start wedstrijd: 8u15 vm — 14u00 nm

Trainer: Stefaan Maene
Afgevaardigde: Krista Starink (vr & za) — Petra Uittenhove (zo)

Alle info zie website: www.zwemfed.be/vlaams-zomercriterium

BJK — Genk — 22 tem 24 juli 2022

Zwembad: E. Van Dorenlaan 144 — 3600 Genk

Inzwemmen: 7u00 vm — 13u00 nm
Start wedstrijd: 8u30 vm — 14u00 nm

Trainer: Stefaan Maene
Afgevaardigde: Valerie Cartreul & Elina De Nolf

Alle info zie website: www.zwemfed.be/bk-zwemmen-2022

BK — Antwerpen — 29 tem 31 juli 2022

Zwembad: Wezenberg — Desguinlei 17/19 — 2018 Antwerpen

Inzwemmen: 7u00 vm — 15u00 (zo 14u30) nm
Start wedstrijd: 8u30 vm — 16u00 (zo 15u30) nm

Trainer: Stefaan Maene
Afgevaardigde: Nathalie De Meyere
Officials: Kelly Aelbrecht & Inge Haers

Alle info zie website: www.zwemfed.be/bk-zwemmen-2022

Vele zwemmers van BZK behalen topprestaties in het competitiezwemmen.

Hieronder de meest recente Clubrecords !

Zwemmers worden op wedstrijdgebied ingedeeld volgens hun leeftijd.
De overgang van deze groepen gebeurt op 1 januari. Dus niet op hun verjaardag.

HEREN

DAMES

Trainingen einde seizoen 2022:

Groep Conditie en Midden (niet competitie zwemmers): laatste training donderdag 30 juni 2022

Groep Midden (competitie zwemmers die deelnemen aan het Zomercriterium): training tem donderdag 14 juli 2022 — sluiten na 30 juni aan bij de Jeugdkern en Kern (zie trainingsuren hieronder)

Groep Jeugd: training loopt door tot het Eendjescriterium — laatste training op zaterdag 02 juli 2022

Groep Jeugdkern: training loopt door tot het BJK — laatste training donderdag 21 juli 2022

Groep Kern: training loopt door tot het BJK en BK — laatste training donderdag 28 juli 2022

Wie traint wanneer — tijdens de schoolweken:

Trainingsuren 2021-2022


Conditiezwemmen
Maandag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Maandag: 19u00 – 20u00 (Zwembad KTA)
Woensdag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Woensdag: 18u00 – 20u00 (Zwembad KTA)
Donderdag: 18u00 – 20u00 (Zwembad KTA)
Vrijdag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Zaterdag: 18u00 – 20u00 (Guilini)

Competitiezwemmers – Jeugd
Maandag: 17u00 – 19u00 (Zwembad KTA) — Selectie
Dinsdag: 17u00 – 19u00 (LAGO Olympia)
Vrijdag: 17u00 – 19u00 (LAGO Olympia)
Zaterdag: 10u00 – 12u00 (LAGO Olympia)

Competitiezwemmers – Midden en Masters
Maandag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Maandag: 19u00 – 20u00 (Zwembad KTA)
Woensdag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Woensdag: 18u00 – 20u00 (Zwembad KTA)
Donderdag: 18u00 – 20u00 (Zwembad KTA)
Vrijdag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Vrijdag: 18u30 – 19u00 Core (LAGO Olympia)
Vrijdag: 19u00 – 20u30 (LAGO Olympia)
Zaterdag: 18u00 – 20u00 (Guilini)

Competitiezwemmers – Kern
Maandag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Maandag: 17u00 – 19u00 (Zwembad KTA)
Dinsdag: 17u00 – 19u00 (LAGO Olympia)
Woensdag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Woensdag: 15u30 – 16u30 Core (LAGO Olympia)
Woensdag: 17u00 – 19u00 (LAGO Olympia)
Donderdag: 17u00 – 19u00 (LAGO Olympia)
Vrijdag: 06u30 – 08u00 (LAGO Olympia)
Vrijdag: 17u00 – 19u00 (LAGO Olympia)
Vrijdag: 19u00 – 19u30 Core (LAGO Olympia)
Zaterdag: 08u00 – 10u00 (LAGO Olympia)
Zaterdag nm: ON HOLD

ZWEMMEN, EEN FANTASTISCHE SPORT !

Onze club heeft sinds 1905 steeds topatleten in hun competitie begeleid, van Jan Guilini tot Brigitte Becue. Tevens zijn we fier dat Luc Van Lierde, de wereldtopper van de triatlon ook uit de BZK-rangen komt.

De laatste jaren heeft BZK ook heel wat geïnvesteerd in haar jeugdpolitiek (waaronder verschillende Belgische Kampioenen).

Ben je op zoek naar zwemmogelijkheden in de omgeving van Brugge? Dan kan je zeker bij ons terecht!

Wanneer jij interesse hebt voor deze fantastische sport, surf dan verder door deze website, of kom eens naar één van onze trainingen of wedstrijden.


“Waar water is moet gezwommen worden!”


Inge Haers
Afdelingshoofd Zwemmen
zwemmen@brugsezwemkring.be

ZWEMMEN IETS VOOR JOU ?

Ben je jonger dan 9 jaar en kan je 25 meter zwemmen?
Dan kan je bij BZK terecht in de zwemacademie. Je leert er de vier zwemstijlen en je wordt voorbereid op competitiezwemmen, waterpolo of artistiek zwemmen.

Kom eens naar één van onze trainingen!
Gratis proeflessen gaan elk jaar door in september, iedereen is welkom om even te proberen.
Breng je zwemkostuum en handdoek mee!

Contactpersoon zwemacademie: Sofie Tack — zwemacademie@brugsezwemkring.be


Je bent ouder en hebt al wat zwemervaring en ambitie?
Dan kan je zeker bij BZK terecht in 1 van de volgende 3 groepen:

  • Jeugd: zwemmers die de aanleg en de motivatie hebben om de zwemsport op wedstrijdniveau te beoefenen.
  • Competitie: wedstrijdzwemmen van regionaal tot internationaal niveau.
  • Conditiezwemmen: conditie onderhouden en zwemtechniek verbeteren.


De afdeling zwemmen traint in 3 verschillende zwembaden :
• Stedelijk Zwembad Jan Guilini, Keizer Karelstraat 41, 8000 Brugge.
• LAGO (voorheen S&R) Olympia, Doornstraat 110, 8200 Sint-Andries.
• Zwembad KTA, Rijselstraat 7, 8200 Sint-Michiels.