PACO BZK te Brugge, 07/05/2017

Het was een geslaagd zwemfeest.
Aangename sfeer, veel zwemmers en toeschouwers.

Klik hier voor enkele sfeerbeelden, met dank aan Helmut.

2° Dag West-Vlaams Interclubtornooi Henri Lecluyse, 05/02/2017

Voor 7 zwemmertjes was het hun 1e wedstrijd en dat was er toch wat aan te zien... wat stressen was voor sommigen de boodschap!!!
Klik hier voor de foto’s van onze deelnemers.

Globaal waren de resultaten behoorlijk. Een derde plaats voor Arne Dewolf op de 100 vlinder.
Jammer dat de "eendjes" gemengd geklasseerd werden, toch hebben Loosveld Vik: (100 ws) 2e plaats bij de jongens, Despeghel Laurann: (100 ws) 1e plaats bij de meisjes en Houben Hannah: (100 ws) 2e plaats eveneens bij de meisjes, een goede prestatie neergezet.
Verder een goede prestatie van De Bock Christiaan op de 200 vs met een 6e plaats op zijn eerste wedstrijd!!!
We hadden ook nog een aflossingsploeg op de 4x100 cr (11&12 jarigen) en die behaalde een zeer goede prestatie met persoonlijke besttijden. Proficiat aan Ayami Vinquier, Dutre Andreas, Thiel Kirsten en Dewolf Arne.
We noteerden ook nog goede progressie voor Starinck Rilou en Hanne Mestdagh op de 200 vs.

RYSC Paco ’Splash’ te Ieper, 20/11/2016

Allemaal eerste en tweede plaatsen, tot en met onze kleinsten.
Prachtig gedaan!

BK_CP 25m OPEN te Brugge, 12-13/11/2016

Mooie finaleplaatsen voor:

Jasper Aerents : 100 cr – zilver, 200 cr – 8°, 50 cr – goud
Bert Bisschop : 100 rug – 8°, 50 rug – 7°
Sophie Beulen : 200 cr – 6°, 100 cr – 8°, 400 cr – 8°
Indra Vandenbussche : 50 rug – 6°, 200 rug – 5°, 100 rug – brons, 100 ws – 7°
Louise Obreno : 200 rug – 8°

Provinciale zwemkampioenschappen te Brugge, 15-16/10/2016

Met 103 medailles kroonde BZK zich tot sterkste West- Vlaamse club.

Van harte proficiat aan alle zwemmers voor de mooie resultaten.

Dank aan de sportieve staf en alle medewerkers binnen de afdeling "zwemmen" voor hun inzet.

All Round Swimming Champion (HARSC) te Eeklo, 10/04/2016

Mooie finaleplaatsen voor :

Simon De Corte – benjamins jongens – 4°
Loes Lingier – benjamins meisjes – 1°
Viktor Ardenoy – miniemen jongens – 5°
Indra Vandenbussche – miniemen meisjes – 1°
Sophie Beulen – miniemen meisjes – 2°
Stephan Vanderschrick – kadetten jongens – 3°
Bavo Parmentier – juniors jongens – 1°
Tibo Bisschop – juniors jongens – 3°
Hanne De Cock – Juniors meisjes – 1°
Bert Bisschop – seniors jongens – 4°

Vlaamse Kampioenschappen 15+ te Antwerpen, 26-28/02/2016

Bavo Parmentier - 50vs - brons - beloften
Jasper Aerents - 50vs - goud - open categorie
Jasper Aerents - 100vs - zilver - open categorie
Tibo Bisschop - 200rug - zilver -beloften
Louise Obreno - 200rug - brons open categorie - zilver beloften
Aflossing heren - 4x100wissel - brons open categorie (Bert-Cesar-Bavo-Stephan)

Vlaamse Jeugdkampioenschappen te Antwerpen, 05-07/02/2016

BZK behaalde 21 medailles op de Vlaamse Jeugdkampioenschappen en is hiermee de 2° Vlaamse club.

Proficiat aan Sophie, Simon, Laura D., Arthur, Thijs, Indra en Laura V.