Uitslagen & Rangschikking

Uitslagen en rangschikking voor de senioren - 1ste ploeg:
Resultaten Eerste Divisie op de website van H2Opolo.
Waterpolo-Online: BZK

Op de site van de Belgische Zwembond kun je steeds de laatste uitslagen en klassementen vinden:
Waterpolo Belgische Kampioenschappen.

Seizoen 2018-2019

11-05-2019

   

Afdeling

18:30

Brugge BZK

22 - 3

Antwerpen KAZSc

U17 Div./Afd. 1 Class./Ind. 9-10

03-05-2019

   

Afdeling

20:45

Eeklo MZV

6 - 5

Brugge BZK

U21 Class./Ind. 5-6

28-04-2019

   

Afdeling

15:45

Ciney CWN

5 - 8

Brugge BZK

U13 Meilleur / Beste 5

15:00

La Louvière ENLWP

6 - 9

Brugge BZK

U13 Meilleur / Beste 5

27-04-2019

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

10 - 10

Eeklo MZV

U21 Class./Ind. 5-6

17:15

Antwerpen KAZSc

20 - 3

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1 Class./Ind. 9-10

07-04-2019

   

Afdeling

20:15

Brussels RBP

8 - 3

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

13:30

Kortrijk KWK

9 - 11

Brugge BZK

U 21

06-04-2019

   

Afdeling

20:30

Soignies ONS

7 - 8

Brugge BZK

SH IV

31-03-2019

   

Afdeling

15:10

Oostende ROSC

8 - 13

Brugge BZK

U13 A

30-03-2019

   

Afdeling

20:30

Brugge BZK

13 - 15

Gentse KGZV

U 21

20:00

Brugge BZK

5 - 0

Ensival EN

SH IV

18:30

Brugge BZK

5 - 6

Tielt TZK

U17 Div./Afd. 1

18:30

Roeselare RZV

8 - 7

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 2A

29-03-2019

   

Afdeling

21:00

Brugge BZK

5 - 0

Brussels RBP

U 21

24-03-2019

   

Afdeling

15:00

Brugge BZK

16 - 15

Blankenberge BZV

U11 A 4vs4

13:30

Brugge BZK

14 - 8

Waregem WPW

U15 Div./Afd. 2A

23-03-2019

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

5 - 0

Soignies ONS

SH IV

20:00

Brugge BZK

10 - 6

Kortrijk KWK

U 21

18:30

Brugge BZK

11 - 4

Kortrijk KWK

U17 Div./Afd. 1

17-03-2019

   

Afdeling

20:30

Aalst ZNA

11 - 8

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

16-03-2019

   

Afdeling

18:45

Tielt TZK

6 - 9

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 2A

18:30

Brugge BZK

18 - 6

Oostende ROSC B

SH IV

15-03-2019

   

Afdeling

20:45

Eeklo MZV

11 - 10

Brugge BZK

U 21

02-03-2019

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

19 - 4

Genk GZVN

SH IV

18:30

Brugge BZK

9 - 6

Mouscron RDM

U17 Div./Afd. 1

24-02-2019

   

Afdeling

18:00

Wase WZK

13 - 5

Brugge BZK

U13 A

17:10

Eeklo MZV

20 - 6

Brugge BZK

U13 A

13:30

Brugge BZK

4 - 7

Gentse KGZV B

U15 Div./Afd. 2A

23-02-2019

   

Afdeling

20:00

Mechelen RSCM B

4 - 18

Brugge BZK

SH IV

18:30

Mechelen RSCM

7 - 3

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

17-02-2019

   

Afdeling

17:00

Oostende ROSC S

20 - 4

Brugge BZK

U11 A 4vs4

16:10

Oostende ROSC T

8 - 10

Brugge BZK

U11 A 4vs4

16-02-2019

   

Afdeling

18:30

Brugge BZK

27 - 8

Blankenberge BZV

SH IV

15-02-2019

   

Afdeling

21:00

Brugge BZK

12 - 10

Tournai CNT

U 21

10-02-2019

   

Afdeling

19:00

Oostende ROSC T

12 - 9

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 2A

09-02-2019

   

Afdeling

21:30

Brugge BZK

12 - 8

Strombeek SCSG

U 21

20:00

Brugge BZK

18 - 7

Dendermonde DZO

SH IV

18:30

Brugge BZK

5 - 17

Oostende ROSC S

U17 Div./Afd. 1

03-02-2019

   

Afdeling

19:30

Mons CCM

6 - 17

Brugge BZK

U 21

17:10

Brugge BZK

5 - 7

Gentse KGZV

U13 A

15:00

Brugge BZK

15 - 9

Kortrijk KWK

U13 A

13:30

Brugge BZK

0 - 7

Blankenberge BZV

U15 Div./Afd. 2A

02-02-2019

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

5 - 0

Hasselt KHZS B

SH IV

18:30

Brugge BZK

7 - 11

Leuven Aqua LAQUA A

U17 Div./Afd. 1

27-01-2019

   

Afdeling

18:40

Tielt TZK B

8 - 14

Brugge BZK

U11 A 4vs4

16:30

Tielt TZK A

17 - 3

Brugge BZK

U11 A 4vs4

14:00

Mouscron RDM

7 - 9

Brugge BZK

U 21

26-01-2019

   

Afdeling

20:30

Dendermonde DZO

8 - 4

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 2A

20:00

Mouscron RDM B

9 - 12

Brugge BZK

SH IV

18:30

Brugge BZK

7 - 12

Tournai CNT

U17 Div./Afd. 1

20-01-2019

   

Afdeling

15:30

Brugge BZK

5 - 11

Kortrijk KWK

U11 A 4vs4

14:40

Brugge BZK

14 - 14

Eeklo MZV

U11 A 4vs4

19-01-2019

   

Afdeling

20:40

Waregem WPW

8 - 12

Brugge BZK

U13 A

19:10

Tielt TZK

9 - 9

Brugge BZK

U13 A

12-01-2019

   

Afdeling

18:30

Brugge BZK

7 - 8

La Louvière ENLWP

U17 Div./Afd. 1

05-01-2019

   

Afdeling

13:00

Antwerpen KAZSc

8 - 4

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

22-12-2018

   

Afdeling

21:00

Ensival EN

6 - 19

Brugge BZK

SH IV

16-12-2018

   

Afdeling

15:30

Brugge BZK

10 - 22

Oostende ROSC S

U11 A 4vs4

14:40

Brugge BZK

12 - 5

Oostende ROSC T

U11 A 4vs4

15-12-2018

   

Afdeling

19:30

Ciney CWN

7 - 14

Brugge BZK

SH IV

19:30

Leuven Aqua LAQUA

5 - 0

Brugge BZK

U 21

09-12-2018

   

Afdeling

20:00

La Louvière ENLWP

17 - 7

Brugge BZK

U 21

13:30

Brugge BZK

6 - 9

Roeselare RZV

U15 Div./Afd. 2A

08-12-2018

   

Afdeling

18:30

Brugge BZK

9 - 4

Brussels RBP

U17 Div./Afd. 1

02-12-2018

   

Afdeling

18:30

Waregem WPW

19 - 9

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 2A

14:30

Tielt TZK

11 - 5

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

01-12-2018

   

Afdeling

21:45

Oostende ROSC B

8 - 28

Brugge BZK

SH IV

30-11-2018

   

Afdeling

21:00

Brugge BZK

8 - 10

Eeklo MZV

U 21

25-11-2018

   

Afdeling

17:10

Brugge BZK

13 - 10

Tielt TZK B

U11 A 4vs4

15:40

Brugge BZK

5 - 14

Eeklo MZV

U13 A

15:00

Brugge BZK

8 - 16

Tielt TZK A

U11 A 4vs4

14:30

Kortrijk KWK

6 - 10

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

14:10

Brugge BZK

7 - 5

Wase WZK

U13 A

13:30

Brugge BZK

17 - 6

Tielt TZK

U15 Div./Afd. 2A

24-11-2018

   

Afdeling

19:45

Genk GZVN

3 - 14

Brugge BZK

SH IV

18-11-2018

   

Afdeling

16:40

Kortrijk KWK

10 - 13

Brugge BZK

U13 A

15:10

Gentse KGZV

10 - 3

Brugge BZK

U13 A

17-11-2018

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

17 - 6

Mechelen RSCM B

SH IV

18:30

Brugge BZK

9 - 12

Aalst ZNA

U17 Div./Afd. 1

16-11-2018

   

Afdeling

21:30

Brussels RBP

0 - 5

Brugge BZK

U 21

10-11-2018

   

Afdeling

18:30

Mouscron RDM

21 - 4

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

09-11-2018

   

Afdeling

21:00

Blankenberge BZV

8 - 27

Brugge BZK

SH IV

07-11-2018

   

Afdeling

21:00

Tournai CNT

5 - 5

Brugge BZK

U 21

28-10-2018

   

Afdeling

20:40

Brugge BZK

4 - 6

Waregem WPW

U13 A

19:10

Brugge BZK

3 - 8

Tielt TZK

U13 A

15:00

Gentse KGZV B

11 - 4

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 2A

27-10-2018

   

Afdeling

21:30

Brugge BZK

0 - 0

Ciney CWN

SH IV

20:00

Brugge BZK

7 - 8

Mechelen RSCM

U17 Div./Afd. 1

17:30

Gentse KGZV

16 - 12

Brugge BZK

U 21

21-10-2018

   

Afdeling

15:40

Eeklo MZV

11 - 4

Brugge BZK

U11 A 4vs4

15:00

Kortrijk KWK

13 - 11

Brugge BZK

U11 A 4vs4

20-10-2018

   

Afdeling

20:30

Dendermonde DZO

6 - 12

Brugge BZK

SH IV

19:15

Oostende ROSC S

23 - 3

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

19-10-2018

   

Afdeling

21:15

Strombeek SCSG

9 - 18

Brugge BZK

U 21

14-10-2018

   

Afdeling

18:45

Leuven Aqua LAQUA A

16 - 6

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

15:00

Brugge BZK

9 - 5

Oostende ROSC

U13 A

13:30

Brugge BZK

11 - 12

Oostende ROSC T

U15 Div./Afd. 2A

13-10-2018

   

Afdeling

20:15

Hasselt KHZS B

4 - 20

Brugge BZK

SH IV

12-10-2018

   

Afdeling

21:00

Brugge BZK

30 - 3

Mons CCM

U 21

07-10-2018

   

Afdeling

17:30

Blankenberge BZV

9 - 7

Brugge BZK

U11 A 4vs4

13:15

Blankenberge BZV

9 - 1

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 2A

06-10-2018

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

15 - 7

Mouscron RDM B

SH IV

18:30

Brugge BZK

18 - 3

Mouscron RDM

U 21

05-10-2018

   

Afdeling

21:30

Tournai CNT

4 - 5

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

30-09-2018

   

Afdeling

13:30

Brugge BZK

15 - 7

Dendermonde DZO

U15 Div./Afd. 2A

29-09-2018

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

19 - 5

Leuven Aqua LAQUA

U 21

18:30

Brugge BZK

18 - 12

Antwerpen KAZSc

U17 Div./Afd. 1

23-09-2018

   

Afdeling

19:45

La Louvière ENLWP

19 - 9

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 1

22-09-2018

   

Afdeling

20:00

Brugge BZK

7 - 11

La Louvière ENLWP

U 21